KDE A AKO NÁS NÁJDETE

UMIESTNENIE ZÁKLADNEJ ŠKOLY,  PRÍSTUPY

Základná škola pri zdravotníckom zariadení Kováčová sa nachádza v obci Kováčová pri Zvolene  (Banskobystrický kraj) a je umiestnená v priestoroch odborného zariadenia, poskytujúceho komplexnú kúpeľnú starostlivosť pre pohybovo postihnutých pacientov (Špecializovaný liečebný ústav Marína, š.p. Kováčová).

Prístupy k základnej škole a zároveń aj k liečebnému ústavu sú vyznačené na mapke.  Pre zobrazenie celej mapky  kliknite na obrázok.

Prístup je možný:

• motorovým vozidlom zo všetkých smerov
    - od ŽIARU NAD HRONOM (Bratislavy, Nitry) - 1
    - od ZVOLENA (Lučenca a Košíc) - 2
    - od BANSKEJ BYSTRICE (Brezna, Ružomberku a Martina) - 3.
  • Príjazd vozidlom priamo k areálu ŠLÚ a ZŠ - 6  (okolo Národného rehabilitačného centra Kováčová - 5)
  • prímestským autobusom zo ZVOLENA - 2
    (odchody od hlavnej žel. stanice vo Zvolene alebo od obchodného strediska Centrum v centre mesta)
    s koncovou stanicou pod parkoviskom kúpaliska Kováčová - 4.  Po vystúpení z autobusu je potrebné prejsť asi 400 m pešo do areálu  ŠLÚ Marína - 6.

VYHĽADANIE POTREBNÝCH SPOJOV V CESTOVNÝCH PORIADKOCH

PREHĽAD O POLOHE OBCE KOVÁČOVÁ V REGIÓNE

Pre prehľad o polohe obce Kováčová v regióne Banskobystrického kraja a o pripojení obce na dopravnú infraštruktúru  kliknite na obrázok.